Migraceonline.cz

Portál pro kritickou diskuzi o migraci
19. 11. 21
Zdroj: migraceonline.cz
Země: EU

Spuštění nových evropských webových stránek o integraci (EWSI)

Spuštění nových evropských webových stránek o integraci (EWSI)

Vážení čtenáři,

spustili jsme Evropský integrační portál (EWSI) v novém kabátě.

Web EWSI jsme předělali tak, aby lépe vyhovoval přáním a potřebám vás, čtenářů. Orientace na webu je nyní intuitivnější a portál lépe vypadá. Vzhledem k tomu, že EWSI obsahuje největší sbírku zdrojů o integraci migrantů v EU, věnovali jsme zvláštní pozornost vylepšení funkcí pro vyhledávání na webových stránkách.

Kromě úpravy webu jsme aktualizovali i některé z obsahových pilířů, mimo jiné též stránky věnované řízení integrace migrantů v jednotlivých zemích EU.

V příštích několika měsících bude na EWSI spuštěn interaktivní online nástroj, který vám umožní sledovat posuny dosažené v implementaci Akčního plánu EU pro integraci a inkluzi (2021–2027). Připravuje se také nová speciální analýza pro celou EU o digitalizaci integračních služeb v kontextu pandemie COVID-19.

Děkujeme, že čtete EWSI, moc si toho vážíme.

Pokud byste chtěli přispět napsáním článku pro EWSI, představit svou vlastní práci v oblasti integrace nebo třeba jen ohodnotit náš nový web, napište nám na adresu ec-ewsi@europa.ec.

S přáním pevného zdraví

Jan Dítko, Multikulturní centrum Praha

EWSI na sociálních sítích

FB MigraceOnline.cz  FB EWSI ČR  TWITTER EWSI ČR  #MigrantIntegrationEU

Jan Dítko

Jan Dítko pracuje v MKC od roku 2012. Zabývá se zde problematikou integrace cizinců, designováním vzdělávacích programů v oblasti interkulturního vzdělávání a lektoringem.

19. 11. 21
Zdroj: migraceonline.cz
Země: EU
...nahoru ▲