Migraceonline.cz

Portál pro kritickou diskuzi o migraci

Mailing list Migrace Online

Mailing list MIGRACE si klade za cíl podpořit výměnu informací a reflexi migračního dění v České republice i jinde ve světě. Na mailing list se může přihlásit kdokoliv, je však stejně jako web migraceonline.cz určen především zájemcům o migraci z akademického, nevládního a státního sektoru. Vítáme zasílání informací o Vašich akcích, důležitých událostech, nových publikacích, příspěvků do diskuse, atd. Mailing list spravuje Multikulturní centrum Praha (migraceonline.cz) za technické spolupráce s o.s. Econnect. Je nemoderovaný a uzavřený, což znamená, že do něj může přispět pouze předem přihlášená osoba a jednotlivé příspěvky jsou okamžitě přeposílány účastníkům mailing listu, aniž by byly kontrolovány správcem mailing listu.

Přihlášení

Podrobné informace o mailing listu a pravidlech jeho používání najdete na https://list.ecn.cz/mailman/listinfo/migrace-l, kde se můžete i přihlásit k jeho odebírání. V případě problémů se obraťte na administrátora na elektronické adrese migraceonline@mkc.cz.

Jak odeslat příspěvek

Své příspěvky posílejte na adresu migrace-l@list.ecn.cz, odkud budou rozeslány všem účastníkům. Mailing listy spravované Econnectem najdete zde.

...nahoru ▲