Migraceonline.cz

Portál pro kritickou diskuzi o migraci
21. 11. 12
Zdroj: migraceonline.cz
Otevřená platforma. Texty nemusí vyjadřovat stanovisko redakce.

Financování imigračního managementu v době krize: obavy nevládního sektoru ohledně rozpočtového rámce EU pro roky 2014-2020 v oblasti migrace/azylu

Komentář shrnuje aktuální debatu ohledně nastavení evropských zdrojů financování v oblasti migrace, azylu a vnitřní bezpečnosti pro období 2014-2020. Text vznikl jako komentář Caritas Europa k návrhu rozpočtu DG Home Affairs pro další víceletý finančním rámec Evropské unie.
Celý komentář v anličtině naleznete ZDE.
Karolína Babická
Karolína Babická absolvovala doktorské studium na Právnické fakultě University Karlovy v Praze a je držitelkou Odysseus Network Certificate in EU Migration and Asylum Law. Věnuje se politické a advokační činnosti v oblasti migrace a azylu jako zaměstnanec jedné z celoevropských NNO sídlících v Bruselu.
21. 11. 12
Zdroj: migraceonline.cz
V této sekci budeme rádi publikovat vaše texty týkající se aktuálního dění v oblasti migrace. Texty musí být ucelené a v rozsahu 1 až 3 normostrany. Texty v sekci „komentáře“ nejsou striktně žánrově vymezené, mohou být například reakcí na politické dění nebo popisem osobní zkušenosti. Publikované texty nemusí souhlasit s názory redakce. Pokud však vyjadřují rasistické či jinak diskriminační postoje nebo nesplňují základní předpoklady formální kvality, nebudou publikovány. Přečtěte si informace pro autory. Kontaktní adresa pro sekci komentářů je na migraceonline@mkc.cz.
...nahoru ▲