Migraceonline.cz

Portál pro kritickou diskuzi o migraci
30. 7. 15
Zdroj: migraceonline.cz

Stali jste se obětí násilí z nenávisti?

Stali jste se obětí násilí z nenávisti?
Co znamená násilí z nenávisti? Hate speech a kyberšikana. Nenávistné projevy mohou být trestné. Jak se můžete bránit? Kdo vám pomůže?

Nový leták "Stali jste se obětí násilí z nenávisti", který vznikl v rámci projektu "Společně proti rasismu, vysvětluje, definuje a nabízí rady, jak se bránit a kam se obrátit.

Více o projektu se můžete dozvědět zde.

 letak_obeti_nasili_web-page-001.jpg  letak_obeti_nasili_web-page-002.jpg  letak_obeti_nasili_web-page-003.jpg  letak_obeti_nasili_web-page-004.jpg  letak_obeti_nasili_web-page-005.jpg  letak_obeti_nasili_web-page-006.jpg


loga-fondnno-nros-partnestvi-eeagrants-mala1-rgb.png    msmt_logo.png

Dokument vznikl v rámci projektu "Společně proti rasismu" a „Stereo abeceda – interkulturní výchovou k toleranci“ , který realizuje Multikulturní centrum Praha.
Projekt "Společně proti rasismu"  je podpořen grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci EHP fondů. www.fondnno.cz a www.eeagrants.cz
Projekt „Stereo abeceda – interkulturní výchovou k toleranci“  byl podpořen z dotačního programu MŠMT na podporu vzdělávání v jazycích národnostních menšin a multikulturní výchovy. 
30. 7. 15
Zdroj: migraceonline.cz
...nahoru ▲