Migraceonline.cz

Portál pro kritickou diskuzi o migraci

Výzva pro cizince žijící v Karlových Varech

Vážení spoluobčané,

dovolte mi, abych vás oslovil jakožto zástupce obyvatel Karlových Varů, kteří se do České republiky přistěhovali ze zahraničí a vybrali si k bydlení naše město.

Chci vás proto pozvat k účasti na „Strategickém workshopu na téma integrace cizinců v Karlových Varech“, jehož cílem bude určit priority integrace cizinců do života města.

Jelikož dosud neexistují žádné jiné způsoby, jimiž byste se vy – obyvatelé bez českého občanství – mohli zapojit do rozhodování o dění a rozvoji Karlových Varů, je velmi důležité a potřebné, abyste se integračního workshopu zúčastnili. Velmi nás zajímá, co byste tu rádi zlepšili, nebo co vám tu chybí.

Tohoto pracovního setkání se spolu s vámi zúčastní také zástupci Magistrátu města Karlovy Vary, škol, poskytovatelů sociálních služeb, policie a dalších institucí.

Strategický workshop pořádá Magistrát města Karlovy Vary ve spolupráci s Multikulturním centrem Praha pod záštitou primátora města Karlovy Vary, pana Petra Kulhánka.

Datum konání: čtvrtek 30.10.2014 od 10.00 do 18.00.
Místo konání: Alžbětiny lázně (Společenský sál), Smetanovy sady 1145/1, Karlovy Vary (mapa)
Registrace, kontakt: email – jan.ditko@mkc.cz, telefon – 728 657 089

Máte-li zájem se na nastavení strategie integrace cizinců v Karlových Varech podílet, neváhejte nás, prosím, kontaktovat, budeme se velice těšit na naši spolupráci.

Se srdečným pozdravem,
Ing. Petr Kulhánek
primátor města

Pozvánka v dalších jazycích: [rusky] [ukrajinsky] [vietnamsky] [anglicky] [německy] [česky]


22. 10. 14
...nahoru ▲