Migraceonline.cz

Portál pro kritickou diskuzi o migraci
13. 2. 09
Otevřená platforma. Texty nemusí vyjadřovat stanovisko redakce.

Ve Vietnamu a Mongolsku nejsou jen „doly na lidi“

Autor se v komentáři zamýšlí nad dopady ekonomické krize na cizince pracující v ČR a tvrdí, že by propuštění cizinci mohli napomoci ve svých zemích původu k úspěchu českým firmám.
Celý text článku naleznete na Britských listech zde.
Milan Daniel
Autor je jednatelem občanského sdružení Most pro lidská práva v Pardubicích a novinářem na volné noze. Ve svých článcích, které publikují Lidové noviny, Hospodářské noviny a další česká periodika, se zabývá zejména tématem imigrace a integrace cizinců.
13. 2. 09
V této sekci budeme rádi publikovat vaše texty týkající se aktuálního dění v oblasti migrace. Texty musí být ucelené a v rozsahu 1 až 3 normostrany. Texty v sekci „komentáře“ nejsou striktně žánrově vymezené, mohou být například reakcí na politické dění nebo popisem osobní zkušenosti. Publikované texty nemusí souhlasit s názory redakce. Pokud však vyjadřují rasistické či jinak diskriminační postoje nebo nesplňují základní předpoklady formální kvality, nebudou publikovány. Přečtěte si informace pro autory. Kontaktní adresa pro sekci komentářů je na migraceonline@mkc.cz.
...nahoru ▲