Migraceonline.cz

Portál pro kritickou diskuzi o migraci
4. 3. 22
Zdroj: migraceonline.cz

Prague Pride zřizuje email a rozcestník pro potřebné i ty, co pomoc nabízejí

Prague Pride zřizuje email a rozcestník pro potřebné i ty, co pomoc nabízejí

Na válečný útok a nebezpečnou situaci lidí na Ukrajině zareagoval i spolek Prague Pride. S ohledem na možný vývoj se organizace rozhodla nabídnout své kapacity a zřídila emailovou adresu help@praguepride.com. Níže publikujeme výzvu Prague Pride v češtině i ukrajinštině.

🇨🇿 Obracet se na nás mohou také ukrajinsky a rusky mluvící lidé. Jsme připraveni poskytnout podporu nejen LGBT+ lidem, dětem i jejich rodinám a blízkým, ale každému, kdo se na nás obrátí s prosbou radu a pomoc. Díky napojení na státní i nestátní organizace umíme zprostředkovat kontakt na instituce, které poskytují navazující služby, řeší situaci kolem ubytování, pracovních příležitostí, poskytují finanční poradenství nebo jazykovou asistenci. Přijímáme i nabídky ubytování, hmotnou pomoc a případné nabídky finančních darů, které umíme doručit potřebným. 

Hledáte pomoc v této situaci? Potřebujete informace, jak se dostat do České republiky? Mrkněte na rozcestník: linktr.ee/ukrainehelpczech V něm najdete různé odkazy na ověřené organizace, které tu jsou pro vás, ať už jste LGBT+ člověk nebo ne.

Podpořte ukrajinské LGBT+ organizace:

Kyiv Pride

KharkivPride

Gender Z

Insight LGBTQ NGO

UkrainePride

Pro aktuální informace a výzvy prosím sledujte naše sociální sítě. 

Spolek Prague Pride #StandWithUkraine

 

🇺🇦 Військова агресія в бік України та небезбечна ситуація в країні є предметом дискусій в нашій організації Prague Pride.  З оглядом на можливий розвиток подій, ми вирішили використати свої можливості і створили електронну адресу help@praguepride.com для звернення по допомогу. Тут ви зможете нас контактувати на українській чи російській мовах. Ми готові надати підтримку та допомогу не лише ЛГБТ+ людям, їхнім сім’ям та близьким, але й усім, хто звернеться до нас за порадою чи допомогою. Завдяки зв’язкам з державними установами та недержавними організаціями ми зможемо надати допомогу з контактуванням відповідних установами, які надають подальші послуги, вирішув, допомогти з  житлом, працевлаштування,м надати фінансові консультації чи мовну асистенцію. Також вітаємо матеріальну допомогу, допомогу з пошуком житла котрі ми зможемо потім передати тим, хто буде потребувати.

Ви шукаєте допомоги в цій ситуації? Вам потрібна інформація про те, як дістатися до Чехії? Клікніть на посилання: linktr.ee/ukrainehelpczech Тут ви знайдете різні посилання на перевірені організації, які тут є для вас, незалежно від того, є ви ЛГБТ+ людиною чи ні.

Підтримуйте українські ЛГБТ+ організації:

Kyiv Pride

KharkivPride

Gender Z

Insight LGBTQ NGO

UkrainePride

Для отримання актуальної інформації будь ласка, слідкуйте за нашими соціальними мережами.

4. 3. 22
Zdroj: migraceonline.cz
...nahoru ▲