Migraceonline.cz

Portál pro kritickou diskuzi o migraci

Merkádo 2019

MERKÁDO letos už pošesté promění na dva dny náměstí Jiřího z Poděbrad v Latinskou Ameriku!  Tématem letošního ročníku budou RITUÁLY SMRTI. Akce se koná 30. 5. na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze. 

Jako každý rok budete mít možnost užít si tradiční latinskoamerické trhy s bohatou nabídkou exotických jídel, nápojů a řemeslných výrobků od více než 40 prodejců zboží ze Střední a Jižní Ameriky.
Najdete zde řadu pochutin, které k Latinské Americe neodmyslitelně patří: od kávy, kakaa, chilli a exotického ovoce po jihoamerická vína a koření. Ochutnáte národní jídla z Argentiny, Brazílie, Guatemaly, Kuby, Panamy, Kolumbie, Venezuely, Kostariky, Mexika či Peru. A kromě toho budete mít příležitost opatřit si třeba originální bižuterii, textil nebo bytové doplňky.

Na festivalu nebudou chybět taneční a kuchařské workshopy, capoeira show, hudební vystoupení, bohatá tombola a dvě programová překvapení!

Vstup: zdarma

www.merkadofest.cz

Festival MERKÁDO pořádá spolek Merkádo z.s. za podpory Městské části Praha 3 a pod záštitou Velvyslanectví Mexika, Brazílie, Argentiny, Peru a Chile.

datum:30. května 2019 (čtvrtek) 09:00 - 21:00
místo:náměstí Jiřího z Poděbrad, 130 00 Praha, Česká Republika
pořádá:MERKÁDO
V tomto měsíci neprobíhají žádné akce.
...nahoru ▲