Migraceonline.cz

Portál pro kritickou diskuzi o migraci
1. 11. 13
Zdroj: migraceonline.cz

Výzva pro cizince žijící v Praze 12 a Praze - Libuš

Výzva migrantům k účasti na strategickém integračním workshopu v městské části Praha 12

Vážení spoluobčané,

dovolte mi, abychom vás oslovili jakožto zástupce obyvatel Prahy 12, kteří se do České republiky přistěhovali ze zahraničí a vybrali si k bydlení tuto městskou část. Rádi bychom vám nabídli možnost vyjádřit se k tomu, jak se vám zde žije, co byste tu rádi zlepšili, nebo co vám zde chybí.

Chceme vás proto pozvat k účasti na „integračním workshopu“, jehož cílem bude diskutovat a navrhnout strategii Úřadu městské části Praha 12 v oblasti integrace cizinců. Tohoto pracovního setkání se spolu s vámi zúčastní také zástupci Úřadu městské části Praha 12, škol, poskytovatelů sociálních služeb, policie a dalších institucí.

Jelikož dosud neexistují žádné jiné způsoby, jimiž byste se vy – obyvatelé bez českého občanství – mohli zapojit do rozhodování o dění a rozvoji v městské části Praha 12, je velmi důležité a potřebné, abyste se integračního workshopu zúčastnili.

Integrační workshop pořádá občanské sdružení Multikulturní centrum Praha spolu s Úřadem městské části Praha 12 pod záštitou starosty městské části Praha 12, pana Mgr. Petra Prchala.

Integrační workshop bude dvoudenní – první část proběhne v úterý 12.11.2013 (9.00-17.00) a druhá část ve čtvrtek 14.11.2013 (9.00-17.00).
Místo konání: Základní škola profesora Švejcara, Mráčkova 3090, Praha 4 – Modřany.

Máte-li zájem se na tvorbě strategie integrace cizinců v Praze 12 podílet, neváhejte nás, prosím, kontaktovat, budeme se velice těšit na naší spolupráci.

email – jan.ditko@mkc.cz
telefon – 728 657 089

Se srdečným pozdravem,

Marek Čaněk

Multikulturní centrum Praha, ředitel

Обращение к иностранцам, проживающим в районах Прага 12 и Прага-Либушь
заклик до іноземців, що живуть у празі 12 і празі - лібуш
kêu gỌi nhỮng ngưỜi nưỚc ngoài đang sinh sỐng trong khu vỰc prha 12 và Praha - Libuš
invitation for foreign residents of prague 12 and Prague - Libuš


 

Tento článek vznikl v rámci projektu Na práci v ČR, financovaném z Evropského sociálního fondu prostřednictvím OP LZZ a státního rozpočtu ČR.

esf_eu_oplzz_podporujeme_horizontal_cmyk.jpg

1. 11. 13
Zdroj: migraceonline.cz
...nahoru ▲