Portál pro kritickou diskuzi o migraci v České republice
a v zemích střední a východní Evropy

MigraceOnline.czE-knihovna › Třetí ročník mezinárodního symposia o prevenci obchodu s lidmi: Integrace evropských znalostí

Třetí ročník mezinárodního symposia o prevenci obchodu s lidmi: Integrace evropských znalostí

22. 11. 11
Organizace Public Policy Exchange pořádá symposium o problematice obchodu s lidmi, které se bude konat 24. listopadu v hotelu Silken v Bruselu. Symposium má posloužit jako platforma k výměně zkušeností a případových studií s příspěvky zejména od politiků EU a důležitých mezinárodních a neziskových organizací.

Významný a znepokojivý fenomén obchodu s lidmi vyžaduje multidisciplinární a komparativní přístup na evropské i národní úrovni, spolu s obnovenou politickou snahou se problémem zabývat. V březnu tohoto roku byla přijata nová evropská směrnice o obchodu s lidmi. Proto poskytuje toto symposium jedinečnou příležitost k setkání lokálních, regionálních a národních představitelů, k výměně jejich znalostí a zkušeností a k diskusi o nejnovějších změnách a příkladech přeshraniční spolupráce. Symposium tudíž usiluje o podporu diskuse a vytváření komplexních a integrovaných řešení boje proti obchodu s lidmi. Hlavní řečníci budou zastupovat mimo jiné Evropskou komisi, Evropskou radu, UNHCR, IOM a další.

Podrobnější informace a program symposia můžete nalézt zde.
Ke stažení


...nahoru▲   

Kontakt

Multikulturní centrum Praha
Náplavní 1
120 00 Praha 2

Tel: (+420) 296 325 345
E-mail: migraceonline@mkc.cz

DoporučujemeSponzoři

Partneři

Webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect