Portál pro kritickou diskuzi o migraci v České republice
a v zemích střední a východní Evropy

MigraceOnline.czE-knihovna › Poradenství a kurzy češtiny pro cizince ze 3. Zemí ve Středočeském kraji a v Praze

Poradenství a kurzy češtiny pro cizince ze 3. Zemí ve Středočeském kraji a v Praze

Centrum pro integraci cizinců realizuje projekt „Poskytování komplexu služeb podporujících integraci cizinců ze 3. Zemí v Praze a Středočeském kraji“. V rámci tohoto projektu poskytujeme klientům odborné sociální poradenství včetně pracovního poradenství (tj. pomoc s vyhledáváním zaměstnání, pomoc v pracovně-právních problémech) a kurzy češtiny dvojího druhu: nízkoprahové kurzy, které jsou otevřené a zaměřené na praktickou komunikaci v běžných životních situacích, a kurzy přípravy ke zkoušce A1.

Sociální pracovníci CIC také pravidelně dochází na některá pracoviště OAMP pro Středočeský kraj. Doplňkem pravidelných aktivit jsou informační semináře pro cizince, pořádané jednorázově v různých místech. Kurzy češtiny probíhají v různých městech Středočeského kraje – aktuálně jsou / budou v Kolíně, Kladně, Berouně, Benešově, Mladé Boleslavi, Praze, pravidelné poradny jsou v Kolíně, Mladé Boleslavi, Praze. Projekt je určen pro cizince ze třetích zemí a je finančně podpořen z  Evropského fondu pro integraci státních příslušníků 3. Zemí.

Pro více informací o projektu kontaktujte Mgr.Barboru Machovou, Centrum pro integraci cizinců, 222 360 452, nebo www.cicpraha.org....nahoru▲   

Kontakt

Multikulturní centrum Praha
Náplavní 1
120 00 Praha 2

Tel: (+420) 296 325 345
E-mail: migraceonline@mkc.cz

DoporučujemeSponzoři

Partneři

Webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect