Migraceonline.cz

Portál pro kritickou diskuzi o migraci

OPU hledá právníky a sociální pracovníky do Prahy, Brna, Plzně a Ostravy!

OPU hledá právníky a sociální pracovníky do Prahy, Brna, Plzně a Ostravy!

Organizace pro pomoc uprchlíkům hledá zájemce na tyto pozice:
Právnička/právník v oblasti azylového a migračního práva pro svou pobočku v Praze, Brně, Plzni a Ostravě. 
Sociální pracovník pro oblast sociální problematiky do pobočky v Praze, Brně, Plzni a Ostravě.

PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA

Náplní práce bude zejména právní poradenství klientům organizace, zpracování právních podání a zastupování vybraných případů v řízení, včetně výjezdů do azylových zařízení.

Požadujeme ukončené právnické vzdělání, zájem o oblast práce s cizinci, ochotu dále se vzdělávat, znalost anglického jazyka či ruského jazyka, řidičský průkaz. Znalost dalších jazyků výhodou.

Nabízíme práci v  přátelském kolektivu, v zajímavém rozvíjejícím se oboru migrace a lidských práv, možnost samostatné litigace vybraných případů a možnost poskytování plnohodnotné právní asistence, kde je skutečně zapotřebí.

Nabízíme práci na plný či částečný úvazek, s nástupem ihned. Zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu a CV na pravni@opu.cz se specifikací, na jakou pozici se hlásíte.


SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK

Náplní práce: Přímá práce s klienty v rámci sociální poradny, vedení klientské dokumentace.

Požadujeme: vzdělání a odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách – pozice sociální pracovník; trestní bezúhonnost; znalost anglického nebo ruského jazyka; komunikativnost, samostatnost; zdravotní způsobilost

Výhodou: zkušenosti z oblasti poradenství a sociální práce; řidičský průkaz skupiny B; znalost dalších cizích jazyků; praxe

Nabízíme: práci v  přátelském kolektivu neziskového sektoru, finanční ohodnocení odpovídající pozici v neziskovém sektoru, možnost se dále vzdělávat, smysluplnou a tvůrčí práci, možnost podílet se na dalších aktivitách organizace, dobré pracovní zázemí v neziskové organizaci působící na trhu již 25 let, smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

Nabízíme práci na plný úvazek, s nástupem možným ihned. Zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu a CV na dzana.popovic@opu.cz se specifikací, na jakou pozici se hlásíte.


Více informací naleznete na webových stránkách Organizace pro pomoc urpchlíkům

10. 11. 16
...nahoru ▲