Migraceonline.cz

Portál pro kritickou diskuzi o migraci

Nová perspektiva pro cizince

Jste cizinec a hledáte práci? Nebo pracujete na nekvalifikované pozici, i když máte ze země původu vyšší vzdělání? Bydlíte ve Středočeském kraji? Pak právě pro Vás je určen projekt Nová perspektiva, který realizuje Centrum pro integraci cizinců. Rádi vám pomůžeme najít vhodné zaměstnání či zvýšit vaši kvalifikaci.
  • Sestavte si s naší pomocí životopis a motivační dopis pro vašeho budoucího zaměstnavatele, se kterým budete spokojeni.
  • Nevíte, v jaké oblasti byste chtěli pracovat? Nevadí. Díky profesní diagnostice si můžete ujasnit, jaký druh zaměstnání hledáte a čemu se chcete do budoucna věnovat. Projděte rozhovorem s profesionálním personalistou, který zjistí nejen vaši motivaci pro získání nového zaměstnání, ale i vaše silné a slabé stránky. S pomocí personalisty můžete zhodnotit i pravděpodobnost vašeho úspěchu na trhu práce. Profesní diagnostika je zároveň i přípravou na pohovor s budoucím zaměstnavatelem. Vyzkoušejte si atmosféru podobnou výběrovému řízení.
  • Potřebujete k nástupu do nového zaměstnání kurz či zkoušku? Chybí vám dovednosti v práci s počítačem? Vyhledáme kurz určený přímo vás, kde si potřebné znalosti doplníte.
  • Pokud cítíte nejistotu při výběrovém řízení či komunikaci se zaměstnavatelem, můžete projít přípravou na výběrové řízení.
  • Podporovat vás budeme i v případě hledání pracovního místa, můžete spolupracovat s naší specialistkou na trh práce. Jako motivaci pro vašeho budoucího zaměstnavatele nabízíme příspěvek na vaši mzdu ve výši až 16.000 Kč na 6 měsíců.

Nebojte se udělat první krok k vaší nové budoucnosti. Využijte nabídky pracovního poradenství v kombinaci se vzdělávacími aktivitami sestavené přímo na míru. Nabízíme vám dlouhodobou spolupráci s pracovními poradci, kteří se vám budou velmi rádi věnovat. Vše uzpůsobíme časovým možnostem. Překážkou není ani rodičovská dovolená. Důležitá je vaše motivace a chuť zkoušet nové věci.

Projekt je financován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR a všechny aktivity jsou pro vás zdarma.

Projekt skončil v květnu 2013.

20. 8. 12
...nahoru ▲