Migraceonline.cz

Portál pro kritickou diskuzi o migraci
22. 1. 18
Zdroj: migraceonline.cz

Newsletter Evropského integračního portálu – leden 2018

Newsletter Evropského integračního portálu – leden 2018

Níže naleznete newsletter Evropského integračního portálu. Tentokrát se věnuje důležitému tématu: získávání peněz na integrační projekty. Přejeme vám příjemné čtení.

Vážené kolegyně, vážení kolegové

dobře víme, jak je pro efektivní realizaci inovativních projektů důležité mít na ně prostředky. Víme také, jakou cenu má váš čas. A jelikož vám chceme poskytovat informace šité na míru vašim potřebám, vytvořili jsme na webu EWSI záložku, kde najdete všechny grantové výzvy pěkně na jednom místě.  

Dozvíte se zde, jaké zdroje jsou kde, kdy a na co k mání. V současnosti přijímá žádosti o podporu 7 evropských fondů; máte například ještě 6 týdnů na to, abyste předložili svou žádost do programu AMIF s alokací 25 milionů Euro.

Abychom vám co nejvíce usnadnili hledání zdrojů peněz na národní úrovni, máte nyní možnost filtrovat. Zajímavé příležitosti k financování jsou aktuálně dostupné i v Čechách a na Slovensku.

A když už jste tady, podívejte se na home page, co je nového.

Přeji Vám hezký den

Jan Dítko, Multikulturní centrum Praha

EWSI ČR na sociálních sítích:

FB MigraceOnline.cz  FB EWSI ČR   TWITTER EWSI ČR  #MigrantIntegrationEU

Jan Dítko

Jan Dítko pracuje v MKC od roku 2012. Zabývá se zde problematikou integrace cizinců, designováním vzdělávacích programů v oblasti interkulturního vzdělávání a lektoringem.

22. 1. 18
Zdroj: migraceonline.cz
...nahoru ▲