Migraceonline.cz

Portál pro kritickou diskuzi o migraci
15. 2. 18
Zdroj: Hatefree.cz

Návod: Nastavte si MigraciOnline.cz a Multikulturní centrum Praha na Facebooku jako preferované stránky

Návod: Nastavte si MigraciOnline.cz a Multikulturní centrum Praha na Facebooku jako preferované stránky

Facebook nedávno přišel se změnou algoritmu, který ovlivňuje to, co na vaší zdi vidíte. Vrací se prý ke svým kořenům, chce, aby se lidem zobrazovaly více příspěvky od jejich přátel a nikoliv od jejich oblíbených stránek. To ale může poškodit seriózní média i občanské iniciativy a neziskové organizace. Pokud se vám ale naše příspěvky líbí a nechcete je zmeškat, můžete si nás nastavit jako jednu z preferovaných stránek. Naše příspěvky se vám zobrazí mezi prvními a šance, že je propásnete, bude menší. Přinášíme vám krátký návod, jak na to.

  1. V levém horním rohu, pod logem Facebooku a miniaturou svojí profilové fotky najdete možnost „Vybrané příspěvky“. Klikněte na tři tečky vedle „Vybraných příspěvků“, zobrazí se vám rolovací menu, kde následně klikněte na možnost „Upravit předvolby“.  

  1. Otevře se vám menu, ve kterém vyberete první možnost „Nastavte prioritu, co chcete vidět jako první“.

  1. Dále se vám zobrazí vaše lajkované stránky a přátelé. Pro jednoduchost a lepší orientaci si můžete zvolit možnost zobrazit jen stránky. Dál už jen zaškrtnete stránky MigraceOnline.cz a Multikulturní centrum Praha. Vše potvrdíte zaškrtnutím modrého tlačítka „Hotovo.“

 

15. 2. 18
Zdroj: Hatefree.cz
...nahoru ▲