Migraceonline.cz

Portál pro kritickou diskuzi o migraci
30. 8. 13
Zdroj: migraceonline.cz

Multikulturní centrum Praha hledá odborníky ochotné změnit svůj život (a práci), pracovat na plný úvazek a přitom mít stejný příjem jako teď

Máte znalosti a zkušenosti a rádi byste realizovali projekt se společensky prospěšným cílem po dobu celého roku? Pak je program Rok jinak právě pro vás. Je-li pro vás rok příliš dlouhá doba, můžete se přihlásit do programu kRok jinak, díky kterému pro nás můžete pracovat na jeden až tři měsíce.

Proč byste do toho měli jít?

Využijete své znalosti a zkušenosti a můžete rozjet své nápady pro společensky prospěšné aktivity. Nemusí kvůli tomu ale slevit ze svého životního standardu, protože po celý rok bude díky Nadace hradit formou grantu měsíční mzdu vítězných uchazečů (výše mzdy je počítána z průměrného příjmu za poslední kalendářní rok). Více na www.rokjinak.cz.

Kdo jsme

Zavedená nezisková organizace se třinácti zaměstnanci, desítkou stážistů a řadou externích spolupracovníků s celorepublikovou i mezinárodní působností. Prostřednictvím vzdělávacích a výzkumných programů, kulturních, vzdělávacích i osvětových akcí pro veřejnost i odborníky a řady dalších činností:

  • usilujeme o hlubší porozumění a respekt mezi lidmi různého kulturního zázemí,
  • podporujeme rovné příležitosti pro všechny, bez ohledu na rozdílná kulturní zázemí,
  • přispíváme k utváření prostředí podporujícího integraci cizinců a menšin.

Hledáme

Odborníka nebo odbornici na marketing a PR

  • který/á nám pomůže rozšířit a profesionalizovat stávající program firemního vzdělávání v oblasti diversity managementu (práce s odlišnostmi ve firemním prostředí) a ukáže nám, jak zvýšit zájem o naše programy u cílových skupin. Také by nás mohl/a naučit, jak efektivně a dlouhodobě spolupracovat s médii

Personalist/k/u nebo kouče/koučku

  • který/á nám pomůže nastavit vnitřní procesy rozvoje lidských zdrojů na základě analýzy potřeb organizace, které sníží fluktuaci zaměstnanců a zvýší jejich motivaci.

Máte zájem? Chcete se dozvědět víc?

Kontaktujte do 9. září 2013 Romanu Vylitovou, tel. 222 362 038, romana.vylitova@mkc.cz, www.mkc.cz

30. 8. 13
Zdroj: migraceonline.cz
...nahoru ▲