Portál pro kritickou diskuzi o migraci v České republice
a v zemích střední a východní Evropy

MigraceOnline.czE-knihovna › IOM: Manuál českých transformačních zkušeností v oblasti migračního managementu a reintegračních mechanismů

IOM: Manuál českých transformačních zkušeností v oblasti migračního managementu a reintegračních mechanismů

IOM publikovala Manuál českých transformačních zkušeností v oblasti migračního managementu a reintegračních mechanismů. Manuál převádí do psané podoby témata seminářů a školení, které IOM Praha ve spolupráci s IOM misemi v zahraničí zorganizovala v posledních letech.

Na publikaci spolupracovala IOM s odborníky z Ministerstva vnitra a Ředitelství služby cizinecké policie, dále z Ministerstva práce a sociálních věcí, úřadů práce, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a agentury Czech Invest aj. Manuál byl publikován v počtu 40ks v českém jazyce a 70ks v ruském jazyce včetně doprovodných CD a je distribuován institucím české státní správy a partnerům ze státní správy v Moldavsku, na jižním Kavkaze a ve střední Asii. Cílem Manuálu je udržitelným způsobem předat českou zkušenost, která je díky historickým vazbám a souvislostem podobná zkušenostem v zemích Moldavska, jižního Kavkazu i střední Asie a dalších zemích.

Anotace je dostupná ke stažení zde.

V případě zájmu je Vám publikace k dispozici v knihovně Multikulturního centra Praha....nahoru▲   

Kontakt

Multikulturní centrum Praha
Náplavní 1
120 00 Praha 2

Tel: (+420) 296 325 345
E-mail: migraceonline@mkc.cz

DoporučujemeSponzoři

Partneři

Webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect