Portál pro kritickou diskuzi o migraci v České republice
a v zemích střední a východní Evropy

Plaza Mexicana

Přijď do Stromovky zažít atmosféru mexického náměstí!  Pod záštitou MČ Praha 7 a Mexického Velvyslanectví v České Republice, Poradna pro integraci a blog Mnoho tváří Mexika tě zvou na akci Plaza Mexicana.Akce se koná 9. 7. od 17:00 v Tiskárně na Vzduchu. 
 

Pod záštitou MČ Praha 7 a Mexického Velvyslanectví v České Republice, Poradna pro integraci a blog Mnoho tváří Mexika tě zvou na akci Plaza Mexicana.

Že všichni jsou na dovolené a ty, po-pá 9-17 v práci? A co kdybychom tě na jedno odpoledne přenesli někam do exotiky… třeba do Mexika? Konkrétně na náměstí ve přístavu Veracruz, kde prodávají tacos a quesadillas a místní si přišli poslechnout hudební skupinu, která hraje tradiční son jarocho; leckdo se dává i do tance. Užíváš si odpoledne, tvář ti ochlazuje vánek a ty cítíš tu nezaměnitelnou vůni moře... 

Přijď v pondělí 9.7. do Tiskárny na Vzduchu ve Stromovce zažít atmosféru mexického náměstí! K poslechu a tanci nám zahraje mexická skupina Mogo Mogo a k dispozici bude několik stánků s autentickým mexickým jídlem. 

Vstup zdarma

MOGO MOGO

Pětičlenná skupina, která se dala dohromady a tvoří přímo u Karibiku, ve městečku Tulum. Rozvíjí tradiční mexický hudební styl "son jarocho" (čti [charočo]) původem ze státu Veracruz, jež vznikl fúzí španělských, indiánských i afrických vlivů. Jestli se ti líbil soundtrack k filmu Frida a malé kytárky ve spojení s rytmickým tancem/podupáváním "zapateado" tě nenechávají v klidu, koncert Mogo Mogo si určitě nemůžeš nechat ujít!
----------------------------------------------

Bajo los auspicios del Municipio de Praga 7 y la Embajada de México en la República Checa, El Centro de Asesoría para la Integración y el blog Muchas facetas de México te invitan a su evento Plaza Mexicana.

Que todos se salieron de Praga de vacaciones y sólo tú te quedaste en la oficina, de lunes a viernes, de 9 a 17h? Y qué tal si por una tarde te transportamos a un lugar un poco más tropical….a México? Podría ser a una plaza en el puerto de Veracruz donde se venden tacos, quesadillas y otras garnachas y un grupo de son jarocho acaba de empezar a tocar y la gente se pone a bailar. Estás disfrutando de la tarde y en la cara sientes la brisa del mar…

Ven el lunes 9 de julio a Tiskárna na Vzduchu en Stromovka a vivir el ambiente de una plaza mexicana. La tarde nos la amenizará el grupo mexicano de son jarocho Mogo Mogo y se venderá comida auténtica mexicana.

Entrada gratis

MOGO MOGO
Esta agrupación de 5 integrantes se juntó hace 6 años en Tulum para desarrollar la tradición del son jarocho, obviamente entre sus instrumentos no pueden faltar las jaranas, percusiones y hasta una marimba! Ahora están dejando el Caribe para hacer un tour por Europa Central así que no te pierdas la oportunidad de escuchar y zapatear al ritmo de la música tradicional mexicana durante su parada en Tiskárna na Vzduchu, Praga! 
Son jarocho pa´l mundo!

datum: 9. července 2018 (pondělí) 17:00 - 22:00
místo: Tiskárna na Vzduchu, Areál Výstaviště 67, 17000 Praha
pořádá: Mnoho tváří Mexika, Poradna pro integraci


...nahoru▲   

Kontakt

Multikulturní centrum Praha
Náplavní 1
120 00 Praha 2

Tel: (+420) 296 325 345
E-mail: migraceonline@mkc.cz

DoporučujemeSponzoři

Partneři

Webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect