Portál pro kritickou diskuzi o migraci v České republice
a v zemích střední a východní Evropy

MigraceOnline.czZemě › Česká republika

Migrace v zemích střední a východní Evropy

Země střední a východní Evropy - migrace

Česká republika

Informace budou doplněny

„Obyvatelé měst si své dokumenty vyplňují sami a o pomoc nás žádají, jen když se objeví nějaký větší problém.“ Rozhovor s „poradcem“ před českým konzulátem ve Lvově.

5. 4. 11 Oresta Ochorcak
V tomto krátkém interview jeden z takzvaných „poradců“ popisuje nedávný vývoj situace okolo vydávání českých víz ve Lvově. Představuje i své klienty a služby, které nabízí.
Víza a hraniceČeská republika rozhovory

Prezentace z debaty "Jak regulovat migraci?"

31. 3. 11
Na debatě Flexi in Security s názvem "Jak regulovat migraci? Směřování české migrační politiky", která proběhla 28.2.2011 v Praze, prezentovali zástupci Ministerstva vnitra ČR a Multikulturního centra Praha své pohledy na návrh nové ekonomické migrace ČR.
Česká republika články

Tiskové zprávy: Týden za stromkaře

25. 3. 11
Inciativa za práva pracovních migrantů a migrantek a Iniciativa Ne rasismu! pořádají 21.-27.3.2011 tzv. Týden za stromkaře. Chtějí upozornit na podvody při zaměstnávání cizinců v českých lesích.
Kauza StromkařiČeská republika články

Návrh nové ekonomické migrace ČR

24. 3. 11
Usnesení vlády dne ze dne 19. ledna 2011 č. 48 o opatřeních k řízení ekonomické migrace, ochraně práv osob migrujících za prací a realizaci návratů obsahuje návrhy, ze kterých by měl vzejít věcný záměr nové právní úpravy podmínek vstupu a pobytu cizinců na území České republiky. Vzhledem k obtížné dostupnosti a zároveň významnosti tohoto materiálu jej dáváme i na tyto stránky.
Pracovní migrace, Nové cizinecké zákonyČeská republika články

Sociální a pracovní poradenství Centra pro integraci cizinců ve Středočeském kraji a v Praze

24. 3. 11
Centrum pro integraci cizinců realizuje nový projekt, který nabízí jazykové vzdělávání (nízkoprahové kurzy češtiny), bezplatné poradenství, asistenci a informační aktivity cizincům ze třetích zemí žijícím v regionu středních Čech a v Praze. Projekt je podpořen Ministerstvem vnitra a Evropským sociálním fondem pro integraci státních příslušníků třetích zemí. Je tedy zaměřen na cizince z tzv....
Česká republika projekty
« | 1 | .. | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | .. | 117 | »
...nahoru▲   

Kontakt

Multikulturní centrum Praha
Náplavní 1
120 00 Praha 2

Tel: (+420) 296 325 345
E-mail: migraceonline@mkc.cz

DoporučujemeSponzoři

Partneři

Webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect